5 דרכים קלות להוזיל את עלות האירוע שלכם

לצד ההתרגשות הגדולה הנוכחת בתהליך הפקת אירוע החתונה, ישנם לא מעט זוגות המביעים חשש קל מהעלות הרבה הטמונה באירוע שכזה. אירוע החתונה אינו אירוע זול, אך מאחר והוא אירוע הנערך רק פעם בחיים, הרי שכל המשפחה נרתמת לקיום אירוע מפואר שיעניק חוויה קסומה לזוג המאושר ולאורחים היקרים. מאחר והחלטתם ללכת על הטוב ביותר, יצאתם בחיפוש אחר גני אירועים בתל אביב יוקרתיים. גני האירועים בתל אביב מארחים אירועים ברמה הגבוהה ביותר, וכך מבטיחים לזוגות חוויה יוצאת דופן באירוע.

 

אולי תופתעו לגלות, אך תוכלו לצמצם את ההוצאות באירוע שלכם בחמישה צעדים פשוטים. חשוב מאד לתקצב את אירוע החתונה ולהיות לאורך כל התהליך עם יד על הדופק. רוצים לחסוך אלפי שקלים ויותר באירוע שלכם? כך עושים את זה נכון.

 

חתונה בתחילת השבוע

ממש כמו שלטיסות בימים שונים ישנם מחירים שונים, דומה הדבר גם בענף האירועים. חתונה הנערכת באמצע השבוע או חתונה הנערכת ביום חמישי, מתומחרות במחיר שונה. בעת שתחליטו להתחתן ביום ראשון או שני, הרי שאתם עתידים לשלם פחות. חשוב להדגיש כי בעת שאתם עורכים את האירוע עם אירוח של גני אירועים בתל אביב יוקרתיים, אתם משלמים פחות אך ורק בגלל היום בשבוע, ובשום פנים ואופן לא כי אתם מקבלים מהם פחות.

 

לא חייבים להגיע בלימוזינה לאירוע

ישנם זוגות שרוצים להגיע אל האירוע ברכב יוקרה. בעת שמתקצבים את האירוע שלכם, חשוב לעשות מיון בין הדברים ההכרחים והחיוניים להצלחת האירוע, ובין אלו שלא. הגעה ברכב יוקרה אל האירוע שלכם ללא ספק תקוטלג תחת מותרות. הגעה ברכב הפרטי שלכם או ברכבם של החברים, תחסוך לכם אלפי שקלים בלי שתתאמצו כלל.

האורחים יהיו שבעי רצון גם עם אטרקציה אחת

אתם רוצים להיות מארחים למופת לאורחים שלכם, ועל כן אתם שוקלים לשלב מספר אטרקציות באירוע. תוכלו לשמח את האורחים ולהכתיר את האירוע כהצלחה גדולה גם רק עם אטרקציה אחת. פחות אטרקציה? יותר כסף שחסכתם. ובקלות.

למאמרים נוספים: החשיבות הגדולה של הצוות במתחמי האירועים.

                        למה אסור לכם לוותר על ערב הטעימות.

מגדירים תקציב למזכרות האורחים

בנוסף, אתם גם רוצים להעניק לאורחים שלכם מזכרת מדליקה מהאירוע. ענף המזכרות הינו גדוש ורחב, ובעת שתוכלו למצוא מזכרת בעלות של שקלים בודדים, ישנן מזכרות המגיעות גם לעשרות ולמאות שקלים. חשוב להגדיר תקציב למזכרות האורחים ההולם את תקציב החתונה הכולל.

להשכיר את השמלה במקום לקנות

אם פעם היה נהוג אך ורק להשכיר את שמלת הכלה, כיום יותר ויותר כלות רוצות לרכוש את השמלה שלהן. מעבר לכך שמקופל בשמלה ערך סנטימנטלי, הרי שאין בה כל שימוש בעתיד והיא לבטח תקשט את ארון הבגדים שלך ותו לא. לכן, בעת שהמגמה היא לחסוך באירוע היכן שניתן, ההמלצה החמה היא להשכיר את השמלה לערב אחד, ולא לרכוש אותה. גם כך, תוכלו לחסוך אלפי שקלים.