פנקו את עצמכם חתונת חורף מקורית

אמרתם זו לזה "כן!", החלטתם שזה לכל החיים, ועכשיו – עוד רגע מתחתנים? בשעה טובה ובסימן טוב! בישראל שטופת השמש מרבית החתונות מתקיימות בעונה החמה והקיץ נחשב לעונת השיא של האירועים. עם זאת, לארגון חתונה בחורף יש כמה יתרונות משמעותיים, וחתונת חורף מקורית וייחודית עשויה להיות בלתי נשכחת, חוויתית ומהנה מאד.

 

יתרונות של חתונת חורף:

מאחר והחורף הישראלי איננו רטוב או סוער במיוחד, הסבירות שהחתונה "תיפול" על מועד אפרורי או על סופת שלגים וכבישים חסומים היא נמוכה מאד. גם בחתונה בשיא החורף הישראלי, סביר שתזכו ליום חמים ונעים, או לפחות לתפאורה רומנטית של עננים, טיפות גשם וקשת בשמים.

חלק מהקסם של חתונת חורף הוא החגיגה המשותפת וההתכנסות המוארת והשמחה, דוקא בערב קריר ובמזג אויר חורפי וסגרירי. מאחר ובחורף מתקיימים פחות אירועים, האורחים ובני המשפחה פנויים יותר, האירוע שלכם הופך לבולט ומנצנץ על פני לוח השנה, ואף אחד מיקיריכם לא יחמיץ אותו בשל נופש או חופשה משפחתית. בחורף תוכלו לבחור לכם בדיוק את המועד הרצוי במרכז האירועים – תאריך עם ספרות יפות, תאריך שמסמל משהו בקשר ביניכם או פשוט מועד נוח ומתאים, בלי תחרות על תאריכים ומקום.

 

המקום המושלם לחתונה בחורף:

חתונת חורף מושלמת באווירה חורפית אורבנית ויוקרתית, ועם אפשרות לשילוב בין חוץ לפנים – מה צריך יותר מזה? במרכז האירועים חושן בתל אביב תמצאו גן אירועים ירוק ושופע עם הגיעכם, שמכניס מייד לאווירה ייחודית וחגיגית. אולם האירועים מעוצב בעיצוב חדשני ומרווח, תקרות גבוהות ותאורה מרשימה, ומצויד בכל האביזרים והאמצעים לקיום אירוע מושלם. למרכז האירועים חושן יתרון גדול בחתונת חורף – נוח להגעה, נגיש מאוד, חניות רבות ומרווחות שעומדות לשירות האורחים, אינו מחייב נסיעה למיקום מרוחק בדרכים עקלקלות, מצוי במיקום מעולה בלב תל אביב ובצמוד לעורקי התחבורה הראשיים.

 

רעיונות לחתונת חורף מקורית מהממת:

ארגון יצירתי של חתונת חורף יכול להפוך את החתונה שלכם לאירוע בלתי נשכח, שבו הפרטים הקטנים עושים הבדל גדול. במרכז האירועים חושן ניתן להגשים עבורכם כל חלום מקורי ומפתיע, ולדאוג שהערב שלכם יהיה יחיד ומיוחד במינו ובלתי נשכח עבור אורחיכם. חולמים על אירוע יוקרתי ועיצוב עשיר ומוקפד? על אירוע פשוט ונקי, בקווים לבנים ורומנטיים? ואולי מתחשק לכם להתפרע עם אלמנטים ייחודיים שמשקפים את טעמכם וסגנונכם? באירוע חורפי ניתן ליצור תפאורה הולמת וחגיגית, שתיצור יחד עם האוכל, התאורה והמוזיקה – חוויה משלימה ומושלמת עבור האורחים. הנה כמה רעיונות: ארוחת חורף עם מרקים ותבשילי קדרה עשירים; תאורה עם אפקטים של טיפות גשם או פתית שלג, מיסוך ערפל על רחבת הריקודים; מטריות צבעונית שנתלות כתפאורה ייחודית או משמשות כאביזר מרענן על הבר או במהלך הריקודים; מוזיקת חורף מקפיצה; שילוב מופע או אלמנטים של אש, זיקוקים ושאר אביזרים שמפיצים חום… ועוד. על מנת לממש את כל הרעיונות והפנטזיות וליצור אירוע מקורי וייחודי, תוכלו להיעזר במומחים מתחום הארגון והפקת האירועים, שיכולים להפוך כל רעיון וחלום שלכם למציאות חגיגית ומושקעת במתחם האירועים.