פגישת ההיכרות באולם האירועים אתם לא לבד

אם יש הבדל גדול בין רכישת טבעות אירוסין ובין תהליך בחירת אולם אירועים במרכז, הוא העובדה כי את טבעת האירוסין קונים הגברים לבדם, ואילו את אולם האירועים הולכים לראות בזוג ולקבל החלטה משותפת. אז אחרי שיש טבעת אירוסין ואתם הפכתם מאורסים, הגיע הזמן להתחיל לקבוע פגישות עם אולמות אירועים, מתוכם תבחרו גן אירועים במרכז שיארח את השמחה הגדולה שלכם.

 

אז רגע לפני שאתם מתחילים את המסע המרגש שלכם, כשיש בחור נרגש ומאוהב ובחורה מאורסת עם טבעת אירוסין מיוחדת – עם מי אתם מגיעים לראות את אולמות האירועים? יש לא מעט אנשים שיכולים ללוות אתכם בפגישות המרגשות, וכאלו שאף יכולים לעזור לכם מאד.

 

אתם וההורים – מי אם לא הם?

ישנם הגברים שלקחו אל חנויות התכשיטים את הוריהם כדי שיעזרו להם לבחור טבעת מתוך המבחר של טבעות אירוסין זהב לבן. כעת, בעת שאתם מתחילים להגיע לפגישות בגני האירועים, למה שלא תגיעו עם ההורים שלכם? אבא ואמא – האם ישנם אנשים קרובים ויקרים לכם יותר מאשר הם? כנראה שלא. ההורים שלכם תמיד רצים בטובתכם, ודעתם יכולה לתרום לתחושתכם הכללית ולהאיר את עיניכם לגבי אלמנטים שונים במתחמי האירועים שאליהם אתם מגיעים במסגרת פגישות ההיכרות.

 

החברים הכי טובים – כי הם פשוט מכירים אתכם:

אז לצד הגברים שלוקחים את אבא או אמא אל חנות התכשיטים כדי לבחור טבעות אירוסין זהב צהוב, ישנם גם אלו שמצרפים אליהם את החברים הטובים. את אותם החברים תוכלו לקחת איתכם יחד אל הפגישה הראשונה עם מפיקי האירועים וההתרשמות הראשונית מהמתחמים. מה היתרון הגדול? לבטח יש לכם כבר זוגות חברים שהתחתנו, כך שהם יודעים לכוון אתכם ולגרום לכם לשים את תשומת הלב על הדברים החשובים ביותר כדוגמת חומר אנושי, נראות ואיכות הקייטרינג, ולא על דברים שוליים.

 

מכר, חבר או בן משפחה שעוסקים באירועים:

יש לכם מכרים העוסקים בענף האירועים? הם יכולים לעזור לכם מאד! מצד אחד הם מגיעים כמכרים שבאים לתמוך בכם בפגישות המרגשות, אך מצד שני הם מגיעים כאנשי מקצוע של ממש שיכולים לעזור לכם לאורך כל התהליך ולסייע לכם בבחירת המתחם הנבחר. דמיינו לעצמכם את אותה הסיטואציה עם חנות תכשיטים: להגיע לרכוש עגילי יהלומים עם מכר שלכם שהוא יהלומן – הרי שכך אתם הופכים בטוחים יותר ברכישה שלכם ולאורך כל התהליך.

 

דייט זוגי שלכם במקום בו תתקדשו:

אז כן, לא תמיד אתם צריכים להגיע עם משלחת של מלווים, אלא תוכלו להגיע לפגישה הראשונה במתחמי אירועים לבדכם. ישנם הזוגות שאף מעדיפים לעשות זאת על מנת להתרשם לבדם מבלי לשמוע קולות רקע שיכולים להשפיע על דעתם. ככלל, תוכלו תמיד להגיע לפגישה הראשונה לבדכם, ואילו אל הפגישה השנייה להגיע עם היקרים לכם על מנת לשמוע את דעתם. מזל טוב!