למה מגנטים פולארויד תפסו כמעט בכל אירוע?

כיום אין כמעט אירוע כלשהו שאין בו מגנטים: ברית/ה, בר/בת מצווה וכמובן חתונות. אחת האופציות הפופולריות של מגנטים לאירועים הם מגנטים פולארויד ויש מספר סיבות לפופולריות הזו.

אבל תחילה קצת היסטוריה על קצה המזלג:

מצלמת הפולאוריד הייתה המצלמה הראשונה שאפשרה צלום תמונות והדפסתם תוך פרק זמן קצר יחסית. אז היה צורך לחכות כדקה עד הדפסת התמונות – פסק זמן שנחשב מהיר ואפילו מיידי בימים שלא היה אינטרנט. כיום האופציה הפופולרית של צילום  פולאורויד היא נגזרת של אותה מצלמת פולוארויד ישנה.

כיום כמובן הדפסת המגנטים נעשית במהירות אך האווירה ההיסטורית נשארה (סמכו עלינו – לא סתם סיפקנו לכם פרטים היסטוריים) . למעשה, מגנטים במסגרת פולאורויד הם אופציה מבוקשת באירועים בגלל האוירה שהם יוצרים : הם מודפסים על נייר מיוחד ובגודל מיוחד (10*10) כך שנוצרת אוירת וינט'ג. אוירה זו אידיאלית לאירועים בסגנון כפרי, למשל אירועים בקונספט כפרי ורומנטי כמו חתונות.

קראו מאמר נוסף המדבר על אין חגיגה בלי ספקים מן השורה

להשלמת האוירה הכפרית ולקבלת סגנון וינט'ג אמיתי:

אפשר להוסיף לצילום אפשרויות נוספות, למשל להציב פינה של תלבושות ישנות ולצלם את האורחים שלכם באוירה וינטג'ית. ככה תקבלו "טעם של פעם" אמיתי וגם אירוע מקורי עם גימיקים לאירועים ייחודיים. באחרונה גדלה התופעה של אירועי קונספט שונים ומה יותר מתאים לכך ממגנטים פולארויד?

כיום מצלמות הפולארויד זמינות לכל המעוניין בכך ואינן נדירות כבעבר. לכאורה כל אחד יכול לקנות בימינו מצלמת פולאורויד ולהפיק תמונות דמוי  פולאוריד לאירוע כלשהו.

צילום פולארויד לאירועים מצריך מיומנות ייחודית ולמה?

  1. צלם אירועים מקצועי שיודע לתפוס אתכם ברגעים המיוחדים שהתרחשו באירוע שלכם, למשל שבירת הכוס בחתונה, ענידת טבעת הנישואין ועוד ריקוד של החתן בזמן מסויים ..
  2. ידע וניסיון בצילום כי מגנטים פולאורויד מגיעים לרוב בגודל מיוחד של 10*10. גודל ריבועי זה מחייב צילום מסוים ונדרש ידע בצילום כדי לעשות זאת בהצלחה.

כאמור פעם דקה נחשבת פרק זמן קצר יחסית אבל כיום השתנו הזמנים והאירועים השונים נשכחים במהרה. יתרה מזאת, כיום האירועים השונים דומים זה לזה ולהבטחת הייחודיות צריך גימיקים מיוחדים. לכן, אם אתם רוצים מזכרת שתישאר אצל אורחיכם ולא רק בלב, כדאי שתשקלו בחיוב את האופציה של מגנטים פולארויד לאירוע שלכם. כך תבטיחו שהצילום מהאירוע שלכם יישמר במלואו ויזכיר את האירוע לאורחים באופן תמידי.

עם זאת, כיום מגנטים פולארויד נחשבים לאופציה כה פופולרית שלכאורה אין צורך להשקיע בכך מחשבה. גם מחשבה זו יסודה בטעות כי חשוב להזמין את המגנטים מספק איכותי : ספק שידאג גם לעיצוב הגרפי של המגנטים ושיספק מגנטים לאירועים טובים ועמידים, כאלה שיעשה בהם שימוש בדיו ובמדפסת איכותית ולעיתים גם בלמינציה או במדפסת טרמית. כך המגנט מהאירוע שלכם לא יתקלף, הצבע שלו לא ידהה והצילום יישמר חי ואמיתי, ממש כמו ברגע שצולם.