מגיעים מוכנים אל הפגישה במתחם האירועים

הרגע שבו אתם עתידים להיפגש עם צוות מפיקי החתונה במתחם האירועים בו אתם מתעניינים, הוא אחד מהרגעים המרגשים בתהליך הפקת החתונה. לרוב מדובר על גן אירועים בתל אביב שחלמתם עליו זמן רב, שמעתם עליו המלצות – וכעת, הגיע הרגע שלכם להיות בעלי השמחה. המטרה שלכם מפגישה שכזו היא להכיר את המתחם, את הצוות המקצועי ובעיקר לצאת עם הצעת מחיר על מנת לבחון את האפשרות לחגוג את טקס האהבה שלכם בו. על מנת להבטיח כי אכן תצאו עם הצעת מחיר מסודרת, חשוב שתגיעו כמה שיותר מוכנים אל הפגישה – כל אלמנט הכי קטן עתיד להשפיע על מחיר האירוע שלכם.

מתי תרצו להתחתן?

נדמה שמדובר על השאלה הראשונה שישאלו אתכם צוות מפיקי החתונות, וזאת מכמה סיבות. ראשית, ינסו לחפש עבורכם את התאריך שבו אתם רוצים להתחתן ולהבין האם הוא זמין. גני אירועים בתל אביב נמצאים בתפוסה לאורך כל ימות השנה, ועל כן חשוב לוודא את זמינות התאריך שלכם. עליכם להציג בפני הצוות את העונה שבה תרצו להתחתן – בקיץ או בחורף. המחירים משתנים בהתאם לעונה, כך שבחורף המחירים קצת יותר זולים, לעומת אירועי הקיץ הנחגגים בעונה החמה של האירועים, ועל כן קצת יותר יקרים. בנוסף, ישנה משמעות גם ליום שבו תחגגו – אירועי סוף השבוע יקרים יותר. לכן, נסו לגבש לעצמכם תמונה בהירה ככל הניתן.

כמות המוזמנים:

פרמטר נוסף שישפיע כמובן על מחיר האירוע שלכם הוא כמות המוזמנים. ראשית, חשוב שתגיעו עם מספר משוער של מוזמנים על מנת להבין אם המתחם שבו אתם מתעניינים, יכול להכיל את כמות המוזמנים שלכם. מעבר לכך, כיום, האירועים מתומחרים על פי מנה, כך שככל שיהיו לכם יותר אורחים, כך מחיר האירוע יעלה. לכן, חשוב שתדעו פחות או יותר מה כמות המוזמנים שלכם, על מנת שיוכל להשתקף בפניכם המחיר שאתם עתידים לשלם.

הגשה או בופה:

ישנם אלו הדבקים בשיטה המסורתית יותר והיא הגשת המזון על ידי צוות מלצרים, לצד אלו המבקשים דווקא אירוע בופה, בו כל אורח הוא אדון לעצמו. לעתים, הבחירה שלכם בבופה או בהגשה יכולה להשפיע על מחיר האירוע, שכן ישנו שכר בגין העסקת המלצרים לעתים. לכן, הציגו גם את הנתון הזה בפגישת ההיכרות שלכם במתחם שבו אתם מתעניינים. כל פרט עתיד להשפיע על המחיר למעלה או למטה, לכן חשוב שתציגו את חזון האירוע המושלם עבורכם, וכך תינתן לכם הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן.