חתונת צהריים – האם זה באמת כדאי?

עד כה השאלה היחידה שהעסיקה אותך היא האם תקבל תשובה חיובית במעמד הצעת הנישואין. לאחר מכן, בעת ששיניתם סטטוס והפכתם למאורסים, השאלה שהעסיקה את שניכם יחד היא היכן תתחתנו. כעת, לאחר שהחלטתם ללחוץ יד עם גן אירועים בתל אביב יוקרתי, נותרה שאלה אחת לא פתורה: האם לחגוג את אירוע החתונה בערב או בצהריים?

ענף החתונות לא מפסיק להמציא את עצמו, ואם פעם היה ברור כשמש כי אירועים חוגגים אך ורק בשעות הערב בסוף יום העבודה, הרי שכיום יותר ויותר זוגות בוחרים לעצמם לחגוג את אירוע האהבה שלהם עם אור השמש. נשאלת השאלה: האם באמת כדאי לחגוג חתונת צהריים? כל היתרונות מדוע, לפניכם.

ניתן להנות יותר מנראות הגן:

בחרתם גן אירועים בתל אביב יוקרתי לאירוח החתונה שלכם. כאשר בוחרים בגן, ישנן תועלות רבות לרבות היכולת לארח את האורחים בחלל החיצוני, וגם להנות מנראות מרהיבה של גן מוריק ופורח. בעת שאתם עורכים את האירוע שלכם בשעות הצהריים, הרי שניתן להנות יותר מהנוף של הגן המואר באור השמש. כמובן שגם בשעות הערב ניתן להנות רבות מרחבת הגן, אך צריך לקחת בחשבון כי מדובר על אופי אחר של נראות.

אפשרות להוזיל עלויות:

אירוע בגן בשעות הערב יכול לעלות לכם יותר מאחר ולעתים אתם מצרפים אקססוריז לקישוט הרלוונטים רק לשעות הערב. כך לדוגמא, בעת שהחלטתם על הוספת אלמנטים עיצוביים בגן לרבות נרות, הרי שהם חיוניים רק באירועי הערב, אך באירועי הצהריים אין בהם כל צורך. דומה הדבר עם שלטים זוהרים או כל אביזר קישוטי אחר שהתכלית שלו היא להאיר.

אירוע המתאים יותר לילדים:

ישנם זוגות שיש להם אחיינים, או זוגות חברים עם ילדים קטנים החביבים על הזוג המתחתן. בעת שחוגגים את האירוע בשעות הערב, הרי שההורים במרבית הפעמים משאירים את הילדים בבית עם בייביסיטר, ומגיעים לאירוע לבדם. בעת שאתם חוגגים את האירוע בצהריים, אתם יכולים להנות מהנוכחות של הילדים האהובים עליכם באירוע ולחגוג איתם ביחד. באירועי הערב מדובר על לוגיסטיקה סבוכה יותר גם מאחר ומוציאים את הילדים ממסגרת השינה לה הם רגילים, וגם כי בשלב מאוחר יותר במידה והם הגיעו לאירוע, הם מתעייפים ורוצים לחזור הביתה.

יותר קלילות, פחות רשמיות:

אם אתם מחפשים לערוך אירוע קליל יותר, אינטימי יותר ופחות רשמי, הרי שחתונת הצהריים היא בדיוק בשבילכם. אחד מהדברים שמכתיבים את הטון באירועים ביחס לקלילות או רשמיות הוא כמובן קוד הלבוש. בעת שאתם עורכים את האירוע שלכם בשעות הערב, הרי שהאורחים מגיעים בחליפות והאורחות בשמלת ערב. בעת שהאירוע שלכם נערך בצהריים בכותליו של גן אירועים בתל אביב יוקרתי, הרי שקוד הלבוש משתנה והופך להיות קליל וקז'ואל. כך, אתם מייצרים לעצמכם את הסביבה והאווירה שרציתם ביום חגכם.