חתונות חורף בחושן – כיצד לארגן חתונת חורף

אומנם החלום הישראלי האולטימטיבי הוא חתונת קיץ באוויר הפתוח, אך כיום ישנם יותר ויותר זוגות צעירים אשר מוותרים על האירועים הגדולים של יולי אוגוסט ונוטים לבחור בחתונות חורף. לחתונה בחורף יש מגוון רחב של יתרונות והיא במקרים רבים נחשבת חתונה יוקרתית ואינטימית יותר.

אומנם חתונות חורף אטרקטיביות בקרב זוגות צעירים, אך עדיין אין דורשות התייחסות מיוחדת לפרטים הקטנים על-מנת להפוך כל אירוע, למוצלח בפני עצמו. אז אם החלטתם שאתם רוצים להפיק חתונת חורף מושלמת, ואתם רוצים לדעת איך, המדריך הבא יכול לעזור לכם לעשות זאת.

 

מה חשוב לדעת על חתונת חורף?

רגע לפני שאתם סוגרים תאריך לחתונת חורף, חשוב שתדעו איך להפוך את ההפקה שלכם להפקה המוצלחת והמושלמת ביותר. לשם כך, שימו לב לחמשת הטיפים הבאים:

  1. אולם – כאשר אתם בוחרים אולם לחתונה בחורף אתם רוצים לבחור בעולם שיכול להיות מודולרי במיוחד. הרי בישראל אין חורף קיצוני, ולכן ייתכן ויום החתונה שלכם יהיה יום אביבי ונעים או יום גשם קריר במיוחד. אולם אירועים מותאם לחורף יכול לאפשר לכם ליצור אירוע שונה בתכלית בהתאם למזג האוויר. למשל על ידי התאמת מיקום החופה, או אזור קבלת הפנים למזג האוויר. 
  2. ביגוד – כלות חורף הן כלות שצריכות להתחשב גם כן במזג האוויר. יצירת שמלה מושלמת לחורף היא לא משימה קלה, אלא להיפך, משימה שדורשת חשיבה מעמיקה, במיוחד אם הכלה סובלת מקור. לפיכך, רצוי לבחור במעצבת כשרונית בעלת ניסיון ביצירת שמלות לחורף. מבחינת החתן, החתן מבחינתו, יכול לרכוש חליפה עבה יותר ולהחליף רק את החלק העליון לחולצה קלילה כאשר מתחיל שלב הריקודים.
  3. אורחים – כאשר אתם מזמינים אורחים לחתונת חורף, קחו בחשבון שלא כולם יוכלו להגיע לאירוע שלכם. אמנם אין אירוע עם 100% מוזמנים, אך בחתונות חורף, יש נטייה לכמות אורחים גדולה יותר שלא מגיעים ללא התראה. לפיכך מומלץ כבר במעמד החתימה על חוזה ההתקשרות עם האולם, להגדיל כמות אורחים מינימלית, אך גם ליצור חריג למקרה ויש לכם שינוי במהלך האירוע.
  4. אוכל – אוכל ב חתונת חורף הוא נושא מעניין במיוחד. הרי אתם לא רוצים להשקיע באוכל קר כמו סושי או קייטרינג חלבי. לכן, דווקא בחתונות חורף מומלץ לשים דגש רב יותר על מאכלים חמים בתפריט כמו למשל מוקפץ סיני. כך האורחים שלכם יוכלו להתחמם לא רק בעזרת הריקודים.
  5. אלכוהול – במקרים רבים של חתונות חורף מדובר בחתונות קצרות יותר, בשל שגרת העבודה של מרבית האורחים. על כן, רצוי לרכוש בר אלכוהול מצומצם יותר וכך להימנע ממצב בו אתם משלמים על שירותים שהאורחים שלכם לא ידרשו. כנראה שרק החברים והמשפחה הקרובים ביותר ירצו להישאר עד לסיום האירוע ולשתות עד לא ידע.

חגיגה ללא פשרות גם בחורף

חתונת חורף היא בדרך כלל חתונה מיוחדת יותר, מרגשת יותר אבל גם יוקרתית ומאתגרת יותר. בדיוק מסיבה זו כאשר אתם מחליטים לתכנן חתונת חורף אתם רוצים לשמור על סטנדרט הכי גבוה שיש, ולהרשים את המשפחה והחברים שלכם בהפקה לא פחות ממשולמת.

כיום, זו בהחלט משימה אפשרית. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור באנשי המקצוע הרלוונטיים ביותר לחתונת חורף שיכולים לשפר בצורה משמעותית את האירוע שלכם מתחילתו ועד סופו. לרוב דווקא בגלל הירידה בפעילות חתונות חורף אין חתונות זולות ולכן אתם גם יכולים למצוא שירותים יוקרתיים יותר במחירים נוחים יותר לכל כיס.