מה לבדוק לפני שסוגרים אולם

מזל טוב! הבחור שלך הוציא טבעת, את אמרת כן. ומעכשיו, אתם נכנסים לתקופה מלאת עניין, אתגרים ואולי גם חילוקי דעות, של תכנון החתונה שלכם. מבין כל המשימות שאתם צריכים לבצע לקראת יום החתונה הגדול, הדבר החשוב ביותר שאתם יכולים לחשוב עליו הוא הבחירה במיקום האירוע.

כיום נהוג להתחתן באולמות אירועים מפוארים ואין כלה שלא רוצה למצוא את העולם המושלם לאירוע שלה. בדיוק מסיבה זו, כאשר אתם יוצאים לחפש אולם לאירוע שלכם אתם צריכים לדעת בדיוק מה אתם מחפשים על מנת לסגור את האולם שמתאים לצרכים שלכם.

 

חמשת הדברים שהכי חשוב לבדוק באולם

בכל פעם שאתם מגיעים לפגישה אם אולם אירועים חדש, אתם רוצים לבחון את חמשת הפרמטרים הבאים על מנת להחליט האם זהו האולם שיכול להפוך את החתונה שלכם לחתונה מהחלומות: 

  1. עלות למנה – עלויות האירוע הן חשובות במיוחד לזוגות צעירים שלא יכולים לעמוד בתשלומים כבדים על אירוע חתונה. יחד-עם-זאת, המשא ומתן על עלויות המנה יכול בהחלט להוביל אתכם להחלטה הנכונה לכם. אם אתם מוצאים שהעלויות בשכלול שאר הגורמים הן נוחות יחסית, או שיש מקום לבצע התאמות למנות ולאולם על מנת להשיג את המחיר אשר מתאים לתקציב שלכם, זהו אולם שיכול להיות אולם פוטנציאלי.
  2. עיצוב אולם – לעיתים רבות עיצוב האולם יכול לשנות בצורה משמעותית את הסגנון של כל אירוע. אם אתם רוצים ליצור אירוע מרשים ורב ממדים או אירוע צנוע, יש דרישות עיצוב שונות בתכלית. על כן, רצוי לבחון כבר במעמד הפגישה הראשונה את אפשרויות העיצוב לאולם ולהגיע כאשר יש לכם רעיונות לעיצוב אולם שמתאים לכם. בעל אולם אשר יכול לספק לכם את העיצוב הרצוי בעלויות הנוחות, הוא האיש שאתם מחפשים.
  3. שיטת התשלום – במקומות רבים כיום, נהוג להסדיר את המקדמה על התשלום על מנת לקבוע את תאריך האירוע. אולם, חשוב לוודא כי במעמד החתימה על חוזה ההתקשרות ברור לכם איך מתבצע התשלום בסיום האירוע. החליטו יחד עם צורת התשלום שנוחה לכם ושתאפשר לכם לחגוג את החתונה מבלי להיות לחוצים על כסף.
  4. חנייה לאורחים – במיוחד אם אתם מעוניינים לערוך חתונה אורבנית, ולהביא את האורחים שלכם למרכז העיר הגדולה, חיוני לוודא כי יש הסדרי חנייה נוחים לאורחים. לאולמות רבים במרכז הארץ יש הסדרי חנייה עם חניונים קרובים וכך, האורחים שלכם לא צריכים לשלם כסף על חנייה כאשר הם מגיעים לאירוע שלכם.
  5. ליווי ביום האירוע – בכדי לבלות בחתונה שלכם ללא כל לחץ, אתם רוצים לדעת אם יש במעמד האירוע נציג מטעם האולם שמלווה אתכם. כיום מדובר בסטנדרט שירות אך עדיין מומלץ לוודא זאת מראש. המלווה פותר את הבעיות במעמד האירוע ומסייע לכם ולאורחים שלכם להנות מחגיגה מושלמת ללא תקלות.

 

הופכים את האירוע למושלם, בעזרת צוות מקצועי

אירוע החתונה שלכם הוא אירוע של פעם בחיים, שאתם משקיעים בו את כל המשאבים הכלכליים שיש לכם בתור זוג צעיר. על כן, אתם מעוניינים לקבל את סטנדרט השירות הגבוהה ביותר שאתם יכולים לחשוב עליו. הבחירה באולם אירועים מקצועי היא בחירה שיכולה לעשות את היום שלכם להרבה יותר קל, נעים ומהנה.

לשם כך עומדים לרשותכם הצוותים המקצועיים של חושן אולם אירועים, לאורך כל התקופה של לקראת האירוע וביום האירוע עצמו ומאפשרים לכם להגשים את החלום שלכם. אז למה אתם מחכים התחילו עוד היום לחפש אחר אולם אירועים שיהפוך את החתונה שלכם לחתונת השנה.