חופה בסוף הערב – גימיק חולף או תכנון נכון לאירוע?

אירוע החתונה שלכם נחגג המון פעמים בסימן של התגשמות חלומות. מעבר לכך שמדובר על התגשמות חלום האהבה ההדדי שלכם, הרי שגם הבחירה שלכם לחגוג בכותליו של אולם אירועים יוקרתי במרכז תל אביב היא התגשמות חלום. הפקת האירוע שלכם הינה הליך מרגש ומלכד, דרכו אתם בונים את האירוע עליו חלמתם תמיד. אתם מלקטים המלצות, שומעים עצות חכמות ממפיק האירוע שלכם ושומעים סיפורים של זוגות חברים שלכם שכבר עמדו תחת החופה.

 

המון פעמים יש רצון לרגש, להפתיע ולהעניק לאורחים חוויה שונה עם אירוע שונה. לא תמיד צריך להכניס אלמנטים חדשים, אלא לעתים מספיק לשנות את סדר האירוע על מנת ליצור אפקט מרענן ומרגש. כך, ישנם זוגות שמעדיפים לשבץ את החופה שלהם דווקא בסוף הערב. רגע לפני שאתם מחליטים לעשות זאת, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת.

 

חופה בסוף הערב – למה זה כדאי לכם?

אירועי החתונה כיום הם הרבה מעבר לחופה וארוחה קלילה, אלא מדובר על אירועים שהמטרה שלהם היא להעניק חוויה טובה לאורחים. חלק מהצלחה של אירוח היא גם כמה התרגשו האורחים באירוע. המבנה של האירוע משפיע רבות על שביעות רצונם של האורחים, כך שבעת שתשבצו את החופה שלכם בסוף הערב ולא בתחילתו, הרי שאתם יוצרים שיא לערב שכולם מחכים לו. לכל אורך האירוע יהנו האורחים מאוכל טוב, שתייה איכותית ורחבת ריקודים שמחה, תוך הידיעה כי השיא עוד לפניהם.

 

בנוסף, עם חופה הנערכת בסוף הערב, אתם זוכים לחתום את הערב כזוג נשוי. המשמעות היא שגם אתם מחכים לשיא הזה, וההתרגשות הרבה בוערת בבטן שלכם לכל אורך האירוע. כשהחופה נערכת בסוף, אתם מתחילים את האירוע עם התרגשות רבה של חיבוקים ונישוקים עם האורחים, ומסיימים את האירוע עם התרגשות גדולה עוד יותר שבה אתם הופכים לזוג נשוי. כך, אתם מייצרים פתיחה מבטיחה, וסיום מבטיח עוד יותר.

מאמרים נוספים:

אין חגיגה בלי ספקים מן השורה

מגיעים מוכנים אל הפגישה במתחם האירועים

למה בעצם לא כדאי לשלב את החופה בסוף?

בכל אירוע, ישנם אורחים, בעיקר אנשים מבוגרים, שבאים לכבד אתכם בנוכחותם. לרוב, הם מגיעים רק לטקס החופה ולאחר מכן עוזבים את מתחם האירועים. כך, בעת שאתם עורכים את החופה בסוף הערב, אתם למעשה מעכבים אותם וגורמים להם לאי נוחות, או במקרים אחרים אפילו לא להגיע לאירוע. לכן, חשוב לקחת זאת בחשבון בעת שרוצים לחגוג חתונה הפוכה שכזו.

 

כמו כן, ישנם אלו שיגידו שאת אירוע החתונה אתם צריכים לחגוג כזוג נשוי, ובעת שאתם בוחרים לשלב את החופה בסוף על מנת לייצר רגע שיא לאירוע, נוצר מצב שבו חגגתם את כל האירוע כשאתם לא נשואים. אולם אירועים יוקרתי במרכז תל אביב יערוך לכם את החתונה על פי בקשתכם ועל פי חזון האירוע המושלם עבורכם, אך תמיד חשוב לשמוע לעצתם של מפיקי האירוע בעלי הידע והניסיון.