החשיבות הגדולה של הצוות במתחמי האירועים

אחד הדברים הראשונים שעושים הזוגות עם תחילת שלב הפקת החתונה, הוא להתחיל לראות מתחמי אירועים. כך הפכו גני אירועים בתל אביב למבוקשים במיוחד, בעת שהמון זוגות מגיעים לבדוק, לראות, להכיר ולהבין האם מדובר במתחם העתיד להיות הבית המארח באירוע חייהם. המון פעמים, הזוגות המגיעים לראות את המתחמים, מעניקים את תשומת הלב ללוקיישן, לנראות המקום ולדברים לוגיסטיים אחרים כדוגמת זמינות התאריכים לאירועים. כל הפרמטרים האלו חשובים מאד ואכן צריך להעניק להם תשומת לב, אך יחד עם זאת – אל תשכחו להעניק תשומת לב גדולה מאד גם לחומר האנושי במתחם. מדוע?

מפיק האירוע – מגשים המשאלות שלכם:

בעת שתגיעו אל אולמות אירועים בתל אביב, אתם תפגשו במי שעתיד להיות מגשים חלום האירוע שלכם – מפיק היארועים. כשם שאתם בוחנים בקפידה כל כסא ושולחן במתחם, חשוב גם לבחון את הכימיה ביניכם ולהבין האם מדובר בצוות שאיתו הייתם רוצים לעבוד. חשוב לזכור, כי תהליך הפקת החתונה יכול לגלם בתוכו גם קצת רגעי לחץ, כך שחשוב שיהיה לכם אל מי לפנות בכל עת, תוך שתדעו שאתם עתידים לקבל מענה. מפיק האירועים והצוות העובד איתו הם פרמטר חשוב בדרככם לבחור גן אירועים בתל אביב.

צוות המלצרים – הפנים של האירוע שלכם:

חשיבות הצוות במתחמי האירועים לא מסתכמת רק במפיק האירוע, אלא גם בצוות המלצרים בערב האירוע. באירוע שלכם אתם מארחים לכל דבר, ומי שמארח בשמכם חלק נכבד במהלך האירוע הוא צוות המלצרים. גם באירועי ההגשה וגם באירועי הבופה, מסתובבים מלצרים על מנת לוודא את שביעות רצונם של האורחים שלכם. במידה רבה, המלצרים הם הפנים של האירוע שלכם, ועל כן יש להם חשיבות רבה בהצלחת האירוע. בפגישת ההכירות שלכם במתחם האירועים, חשוב לוודא כי מדובר על צוות מקצועי, מיומן וסבלני.

שירות טוב – אבן הפינה בהצלחת האירוע:

עוד הרבה לפני שתבחרו מנות בערב הטעימות, ותחשבו על סידורי העיצוב וסידורי ההושבה, חשוב לזכור כי שירות טוב שתקבלו – הוא מפתח להכל. אירוע החתונה שלכם הוא אירוע חד פעמי, שלא יחזור על עצמו – כך שחשוב שהחוויה שלכם תהיה חוויה חד פעמית ובלתי נשכחת. על מנת להבטיח כי החתונה שלכם אכן תיזכר לכם כאירוע חייכם, העניקו תשומת לב לגדולה לפאן השירותי בעת שתפגשו בצוות המקצועי במתחמי האירועים. האם אנשי הצוות קשובים, סבלניים, באים לקראתכם, נכונים לענות על בקשותיכם ומדברים איתכם בשפה משותפת.