אין חגיגה

האהבה הגדולה שלכם היא העיקר, אבל היא בהחלט לא מספיקה על מנת לערוך אירוע חתונה גדול כמו שתמיד חלמתם. גם גן אירועים בתל אביב, אורחים יקרים ללבכם ושמלה נוצצת אינם מספיקים – נדמה שצריך קצת יותר. על מנת להבטיח כי האירוע שלכם יהיה האירוע שתמיד חלמתם עליו, עליכם לחבור לספקים שונים שירכיבו את אירוע החלומות שלכם. כיום בענף האירועים, ובדגש על הספקים המעניקים שירות בחתונות, פתוח בפניכם מגוון בלתי נגמר. לצד הספקים הנחשבים כמותרות, ישנם אלו שבלעדיהם – פשוט לא תהיה חתונה.

קייטרינג ובר משקאות:

מדובר כנראה על אחד מהדברים החשובים ביותר באירועים בכלל, ובעיקר באירועי החתונה. לשמחתכם, בין כל שיחות הטלפון והשוואות המחירים שתעשו עם ספקים שונים, דווקא קייטרינג ובר המשקאות הם ספקים שבאים ביחד עם גני אירועים בתל אביב. בלי אוכל איכותי וטעים, סביר להניח שהאורחים שלכם לא יהיו שבעי רצון, ובלי משקאות אלכוהוליים בשלב קבלת הפנים ושלב רחבת הריקודים – הרי שהשמחה לא תהיה אותה השמחה. אם כן, מדובר על שני ספקים מרכזיים החיוניים לקיום והצלחת האירוע שלכם.

תיעוד האירוע על ידי צלם:

אירוע של פעם בחיים צריך לתעד. לא רחוקים הימים שבהם היה נוכח צלם אחד בלבד באירוע החתונה, שצילם בשוט אחד את האירוע, תוך שהוא מנסה לתפוס את כל הרגעים המרגשים, בדגש על החתן והכלה. כיום, התיעוד הנעשה באירועים כולל כמה מצלמות וידאו, מצלמת רחף, מצלמת סטילס ואפילו צלם מגנטים לטובת תיעוד האורחים והענקת מזכרת להם. מדובר על אחד הספקים הראשונים שהזוגות בוחרים, מאחר והם רואים בו חשיבות עליונה. זיכרו, התיעוד של האירוע שלכם עתיד להיות הזיכרונות המתוקים שלכם לעוד המון ימים טובים.

דיג'י על רחבת הריקודים:

התחבקתם והתנשקתם בשלב קבלת הפנים, ירדו כמה דמעות בעת שנשברה הכוס ונהנתם מארוחת שף טעימה? כעת הגיע הרגע לפזז על רחבת הריקודים. אחד הספקים החשובים ביותר שבלעדיו אירוע החתונה פשוט לא יהיה אותו הדבר הוא הדיגי'. על כתפיו של הדיג'י מונחת אחריות גדולה, שכן התפקיד שלו הוא לגרום לכל האורחים לקום מהכסאות ולכבוש את הרחבה. שלב רחבת הריקודים הופך להיות בשלב מסוים המוקד המרכזי באירוע, כך שחשוב לבחור בדיג'י שיודע להרכיב רשימות השמעה הכוללות את הלהיטים הגדולים, לצד הקלאסיקות העל זמניות – לטובת רחבת ריקודים מלאה. בפגישתכם עם הדיג'י, תוכלו לתת לו רשימה של שירים שתרצו שינוגנו, לצד יד חופשית שתעניקו לו.