איך ממתגים חתונה

זוגות רבים מעוניינים לבדל את האירוע שלהם מחתונות אחרות שהם היו בהם. הם רוצים אירוע מיוחד שכולם יזכרו אותו לא רק בזכות האוכל או המוזיקה, אלא גם בזכות האווירה. אחת הדרכים היותר יעילות ומעניינות לעשות זאת עוברת דרך מיתוג אירועים. נכון, כל טרנד יכול להפוך לשגרה, וגם מיתוג אירועים הוא סוג של טרנד, אך מכיוון שכל זוג יכול להתאים לעצמו את המיתוג, אפשר להגיע למגוון ענק של מיתוגים מבלי שהחתונה תרגיש גנרית. להלן כמה טיפים שיעזרו לכם למתג את החתונה שלכם.

איך למצוא רעיון למיתוג חתונה?

כדאי להתייעץ אם אנשי מקצוע כמו מנהלי אירועים, מפיקי חתונות וגם גרפיקאים. לכל אלה יש ניסיון עם מיתוג אירועים. הם יכולים לומר לכם מה נפוץ, מה פחות נפוץ וכמו כן לסייע לכם למצוא את הקונספט המתאים ביותר למטרה שלכם. זה ממש לא משנה אם אתם בודקים גני אירועים בשרון או אולמות במרכז למטרה זו –  כל מקום וכל מצב אפשר להתאים למיתוג. יחד עם זאת, יש מקומות שיותר יתאימו לקונספט מסוים יותר מאשר מקומות אחרים, אולם זה לא אמור להיות השיקול המרכזי שלכם במיוחד לא כאשר צריך להוסיף סכומים גדולים  על הזמנת המקום רק כי הוא מתאים יותר לקונספט.

איך בא לידי ביטוי המיתוג?

  • הזמנות –  המיתוג מתחיל הרבה לפני שראשון האורחים מגיע לאזור קבלת הפנים. הוא מתחיל כבר בהזמנות לחתונה. למשל החלטתם לעזור חתונה בקונספט אביבי? תדאגו לגרפיקה, כפרית או פרחונית על ההזמנות שמיישרת קו עם האווירה שתצרו בגן האירועים.

 

  • אטרקציות לחתונה –  אין זה אומר שאתם צריכים להתאים כל אטרקציה ואטרקציה לקונספט שלכם, אבל כדאי לפחות להתאים אחת מהן. למשל דוכן שזירת פרחים זאת בהחלט אטרקציה נהדרת לחתונה בקונספט אביבי.

 

  • קישוטים –  חופה ועיצוב שולחנות הם גורמים מרכזיים בעיצוב האירוע. כדאי להתאים אותם לקוספט. זה נכון שלא כל זוג משקיע בעיצוב שולחנות, אבל במקרה של חתונה ממותגת, כדאי לקחת זאת בחשבון. הקישוטים יכולים לבוא לידי ביטוי גם בסרטים שנתלים בין קירות או העצים במקום.

 

  • מזכרות – צ'ייסרים, מגנטים, מחזיקי מפתחות ובובות קטנות הן מזכרות נהדרות שאפשר להתאים לקונספט של האירוע. אפשר לקנות אותם בתקציב מינימלי שיהיה רחוק מאוד מלהיחשב לבזבזנות או מותרות.

 

  • מוזיקה – כמובן שחשוב לקחת את המוזיקה בחשבון ולהתאים אותה למיתוג. אפשר לעשות זאת דרך המוזיקה שמתנגנת בזמן קבלת הפנים והאוכל ועם כמה שירים במהלך המסיבה עצמה. כל דיג'יי איכותי שמנוסה בחתונות ישמח לסייע לכם להתאים את המוזיקה למיתוג.

 

כדי לדעת: כדי שהקונספט העיצובי יצליח, כדאי לעבוד עם מקצוען שיבנה את המיתוג שלכם. זה יכול להיות מפיק אירועים. מעבר למיתוג החתונה הוא יעזור לכם לארגן את כל האירוע ולהשיג ספקים מתאימים במחירים שלא תצליחו להשיג בעצמכם. אז שיהיה במזל טוב.