אוכלים ובגדול על ערב הטעימות שלכם

הפקת אירוע החתונה שלכם הולכת להיות ללא כל ספק אחד מהרגעים היפים ביותר בחייכם: הכל התחיל בהחלטה לכרוע ברך ולהציע נישואין עם טבעת אירוסין, ואפילו היו שם גם עגילי יהלומים שהעונקו במתנה. בהמשך חיפשתם בתשומת לב והשקעה רבה אולם אירועים במרכז שיהיה ראוי לארח את האירוע שלכם, וכעת אתם נמצאים בשלב ליקוט הספקים לכל האירוע.

בין כל ההכנות, הטלפונים והפגישות, מחכה לכם גם ערב טעים במיוחד: ערב הטעימות שלכם. אז מצד אחד אתם באים לחגוג עם מטעמים נפלאים, אך מצד שני גם מוטלת עליכם אחריות גדולה. כל מה שאתם צריכים לדעת על ערב הטעימות שלכם עם גן אירועים במרכז, לפניכם.

 

לפני כולם: אתם הולכים לטעום את ארוחת החתונה:

כשחיפשת לבת הזוג שלך טבעות אירוסין זהב לבן, הרי שהיית לבד במערכה. כעת, אתם הולכים לבחור ביחד את תפריט האירוע שלכם. קייטרינג הגן יגיש לכם מנות פתיחה, מנות עיקריות וכמובן שגם קינוחים, ועליכם יהיה לבחור את המנות החביבות עליכם יותר מכל.

 

זה בטח מזכיר לך תהליך שעשית רק לא מזמן עם חיפוש אחר טבעות אירוסין: ראית מספר דגמים של טבעות אירוסין זהב צהוב והיה עליך לבחור רק טבעת אחת – זו המוצלחת ביותר! אז כאן, אתם לא צריכים לבחור רק מנה אחת, אלא מניפה של מנות שיתבלו את האירוע שלכם ויהפכו אותו לחגיגה קולינארית משובחת, שתעניק לכם אינספור מחמאות מהאורחים שלכם.

 

מי מגיע איתכם לנקד את המנות?

תוכלו להגיע עם ההורים שלכם, זוג חברים, האחים שלכם או מכרים העוסקים בענף הקולינאריה – כל מי שיגרום לכם להרגיש בנוח ויוכל להיות קול משמעותי בבחירת המנות לאירוע. לרוב, מקובל להגיע עם ההורים שלכם – גם על מנת להעניק להם את הכבוד הגדול של להיות אלו שמגיעים איתכם, ותתפלאו – הם אפילו יכולים לסייע לכם מאד בבחירת המנות. בעוד שאתם תהיו המייצגים של הקהל הצעיר, ההורים שלכם יצייגו את הדור הבוגר יותר. מדוע זה חשוב? משום שבעוד הקהל הצעיר אוהב חידושים והפתעות במנות שלו, הקהל המבוגר דווקא דבק במנות קלאסיות ופשוטות יותר, כך שחשוב לשלב בין המנות ולבסס תפריט מגוון שיתאים לכל הקהלים.

 

הצוות הקולינארי תמיד לרשותכם:

בחנות התכשיטים היה צוות מקצועי שסייע לך עם בחירת טבעת אירוסין מיוחדת? באולם האירועים מחכה לכם צוות מקצועי אחר – צוות הקייטרינג שישמח לסייע לכם בבחירת המנות, להמליץ לכם על שילובי טעמים ולתת לכם חוות דעת מקצועית בנוגע לתפריט הסופי שהרכבתם. בסופו של דבר המטרה היא שתרכיבו תפריט שימצא חביב על כל האורחים שלכם – כך שחשוב לשלב מספר סגנונות ולא לדבוק בסגנון אחד, וכמובן שגם לשלב מנות צמחוניות או טבעוניות אם אכן יש לכם אורחים שכאלו.